13. května 2023 - Hovoranskými vinohrady za vínem 2023

Jaro je ukázkou toho, jak příroda čaruje. Půda se probouzí po zimním spánku a začne posílat svoji energii do rostlin. Z pupenů vyrůstají mladé výhonky a vše se začne zelenat. Tak je tomu i v našich vinicích a my Vás o tento krásný pohled nechceme ochudit.
Proto pro Vás 13.5. chystáme další ročník akce "Hovoranskými vinohrady za vínem". Pro milovníky vína a přírody bude opět připraven okruh okolo Hovoran s výhledem na krásné prostředí hovoranských vinic a přírodní rezervace Hovoranských lúk, které jsou bránou do krajiny takzvaného Moravského Toskánska. Na celé trase bude rozmístěno přes 20 vinařských stánků a v každém z nich budete moci ochutnat výběr toho nejlepšího vína nejen z ročníku 2022. A protože k dobrému vínu patří neodmyslitelně také dobré jídlo, připravili si pro Vás vinaři velkou škálu pokrmů, na kterých si můžete pochutnat. Přes den Vás svými písničkami potěší pěvecké sbory a od 20:00 bude akce pokračovat v sále místní sokolovny, kde Vám k poslechu a tanci zahraje cimbálová muzika.
Nemůžete sehnat ubytování? Napište nám, rádi Vám poradíme. ????????????????
Chcete ušetřit a zažít romantiku pod hvězdami? ???? I letos můžete spát ve svých stanech, karavanech a obytných autech na travnaté ploše u rybníka hned vedle sklepní uličky. ⛺️⛱????????
Možnost sprchování bude v blízkém sportovním areálu ???? ????????
V neděli 14.5. budou od 9 do 12 hodin vinaři ve svých sklepech a budete si od nich moci víno zakoupit.
Datum konání: 13. 5. 2022
Doba konání: 11:00-19:00
Od 20:00 večerní zábava s cimbálovou muzikou
V neděli 14. 5. od 9 do 12 hod prodej vína ve sklepech
Vstupenka 1000 Kč
(neomezená konzumace vín u všech vinařů, poukazy na nákup vín v hodnotě 400Kč, sklenička, brožurka, taštička, propiska a vstup na večerní zábavu)
Předprodej vstupenek za zvýhodněnou cenu 900Kč
odkaz na předprodej tady: Doplníme
Zpět do obchodu