Degustace vín – vinný sklep Hovorany

Ochutnejte s námi naše vína přímo tam, kde se zrodila a zrají. Řízenou degustaci Vám připravíme na míru přímo ve vinném sklepě. Degustace probíhají na základě domluvy, ochutnat můžete vína z celého sortimentu našich vín. Naším cílem je, aby si každý zákazník nekoupil jenom víno, ale aby se o vínu i něco dozvěděl.

 

Degustaci našich vín Vám připravíme na míru, dle vašich požadavků. Může trvat dvě hodiny, být celovečerní a v případě oslavy nebo svatby může být celodenní. Začínáme prezentací výrobních prostor a technologického postupu výroby našich vín, poté následuje představení jednotlivých vzorků. Během celé degustace probíhá volná diskuse, dle projeveného zájmu účastníků, která je doprovázena bohatým rautem, jenž si sestavují degustující na základě nabídkového listu.

Našim cílem je, aby si každý klient po ukončení degustace odnesl domů poznatky o celkovém postupu výroby vína, včetně jejich možného úskalí, popřípadě, aby se naučil rozpoznávat různé vady a nemoci vín. K tomu nám slouží testovací sada, která obsahuje zásadní a běžné nedostatky vín, nabízených v marketech a restauracích po celé ČR.

 

Naše degustace:

 

Degustace Light

Tato degustace probíhá v našem sklepě, kde ochutnáte šest vzorků vín, dle Vašeho výběru. Ochutnávka je doprovázena výkladem o vzniku vinařství, péči o vinice, následné zpracování hroznů a školení vína.

Délka degustace 1,5h

Počet osob 10 a více

 

Degustace Clasic

Začíná ochutnávkou vín v provozu, kde Vám bude popsán celý proces zpracování hroznů, školení vína, lahvování, etiketování a následná expedice. Při degustaci ochutnáte dvanáct – šestnáct vzorků našich exkluzivních vín s podrobným výkladem. V průběhu celého večera je podáván bohatý raut. V případě zájmu lze za příplatek ochutnat vína z celého světa.

 Délka degustace 6h (možno po dohodě jinak)

Počet osob 10 a více

 

Degustace premium

Jako speciální produkt nabízíme degustační zážitkový večer, skládající se z několikachodového menu, připravovaného šéfkuchařem na míru pro Vás. V průběhu degustace ochutnáte vybraná exkluzivní vína z našeho vinařství i zbytku světa. 

Délka degustace 6h (možno po dohodě jinak)

Počet 10 - 20 osob.