Svatby & Svatební víno

Náš vinný sklep v Hovoranech je nezapomenutelné místo pro konání Vašeho významného dne, jako je právě svatba. Velkou výhodou našeho areálu je fakt, že u nás lze uspořádat celý svatební den od rána až do noci bez nutnosti se jakkoliv přemisťovat.

 

Obřady se konají v naší krásné zahradě nad terasou s patřičnou atmosférou a soukromím. V prostorách našeho sklepu jsme schopni pro Vás připravit krásnou svatební tabuli v rozmanitých variantách, nejvíce však maximálně pro 60 hostů. V případě svatby ve volnějším stylu, až spíše festivalu je kapacitní strop okolo 90 hostů, záleží však na povaze a programu svatebního dne.

 

Svatba je momentem, kdy se setkáváte se všemi důležitými lidmi Vašeho života a dobré víno by zde nemělo chybět. Rádi Vám připravíme víno s Vaším vlastním návrhem, etiketa tak může ladit s celým konceptem Vaší svatby.

 

 

 

 

 

Kapacita našeho sklepa je omezena na 60 hostů ve vnitřních prostorech. Ale máme skvělou zprávu! Jestliže si přejete prožít svůj svatební den s větším počtem hostů, máme pro vás skvělé řešení. Hořecký dvůr je osvědčeným místem s kapacitou až 90 hostů. Tato lokalita vám umožní pozvat širší okruh přátel a rodiny a sdílet s nimi radost ze svého výjimečného dne. Rádi doporučíme toto skvělé místo.

 

Ing. Šárka Machová
+420 775 249 311
lesmarka@seznam.cz

WWW.HORECKYDVUR.CZ

 

 

 

Zpět do obchodu